• PIERWSZOKLASIŚCI W MUROWANEJ GOŚLINIE

29.09.2023

Przygody pierwszoklasistów w Parku Dzieje w Murowanej Goślinie! Dzieci otrzymały tajemniczą mapę i podjęły się wyzwania odgadnięcia hasła, odkrywając wiele sekretów Parku Dzieje. Nasi młodzi odkrywcy wcielili się w rolę archeologów, bawiąc się w piaskownicy gdzie odnajdywali skarby. Przeszli również przez skomplikowany labirynt, który skrywał wiele tajemnic. Wykonywali herby z gliny podczas warsztatów. Jednym z najważniejszych momentów było magiczne przedstawienie teatralne, w którym wcielili się w rolę aktorów. Na koniec dnia czekał na nas pyszny obiad, który smakował jeszcze lepiej po pełnej słońca przygodzie!

• INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO 2023/2024

29.09.2023

19 września 2023r. odbyła się Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego. Na starcie stanęli wszyscy uczniowie klas 1-8. Dziewczęta i chłopcy, jak co roku, brali udział w zorganizowanych Jesiennych Biegach Przełajowych. Piękna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji. Dla najlepszych trzech zawodników przygotowano dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału oraz chęci do zdrowego współzawodnictwa.

• WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

20.09.2023

W tym roku do Zarządu SU zgłosiło się 14 kandydatów, spośród których podczas wyborów największą liczbę głosów uzyskały Jolanta i Blanka.

Przewodnicząca szkoły: Jolanta kl. VIII.

Zastępca przewodniczącej: Blanka kl. III.

Członkowie: Małgorzata kl. VIII, Miłosz i Alan kl. VII, Piotr kl. VI, Maciej, Maja, Antonina kl. V, Antonina i Agata kl. IV, Gabriela kl. III, Nadia i Wojciech kl. II

Gratulujemy wszystkim kandydatom!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

10.09.2023

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 za nami! Powitano nowych uczniów, przedstawiono kadrę nauczycielską i stałych współpracowników. Życzymy uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników. Rodzicom oraz opiekunom życzymy dużo cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci. Dobrej współpracy ze szkołą, wytrwałości i wyrozumiałości. Wszystkim nauczycielom życzymy niegasnącej energii do pracy, samorealizacji w życiu zawodowym i satysfakcji płynącej z pracy z uczniami.