• Plan kółek zainteresowań.

        • Zmiana terminów kółek w II półroczu 2020/2021.

          Prowadzący:

          Natalia Czekała, Magdalena Miga, Mateusz Basiński, Andrzej Warguła, Dominika Goszczyńska

          Godziny zajęć

          PONIEDZIAŁEK

          WTOREK

          ŚRODA

          CZWARTEK

          PIĄTEK

          1)  7.40- 8.25

             

           

           

          Kółko techniczne kl. 2

          (co drugi tydzień)

          2)  8.35- 9.20

             

           

           

           

          3)  9.30- 10.15

           

           

           

           

           

          4)  10.25- 11.10

           

           

           

           

           

          5)  11.20- 12.05

          Kółko techniczne kl. 3

          (co drugi tydzień)

           

           

           

           

          6)  12.25- 13.10

           

           

           

          SKS

           

          7)  13.15-14.00

          1. Kółko teatralno – literackie

          2. Kółko techniczne kl. 4-6

           

          Kółko taneczne kl. 1-3

          Godz. 13.40- 1425

           

          Kółko plastyczne

          (w czasie nauki zdalnej)

          8)  14.05- 14.50

          Kółko taneczne kl. 4-8

           

          Kółko plastyczne

          chór

           

          9)  14.55-15.40

           

           

           

           

           

           

          Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2020/2021

          L.p

          Rodzaj zajęć

          Prowadzący

          1.

          Zajęcia sportowe –  klasy 2-3

          czwartek 

          godz. 12.25-13.10

          Mateusz Basiński

          2.

          Kółko teatralno – literackie klasy 1-3                              poniedziałek                          

          godz. 14.05 – 14.50

          Natalia Czekała

          3.

          Zajęcia z elementami pierwszej pomocy                                         

          wtorek P6A                                       

          godz. 12.10 – 12.40                                             

          wtorek P5A                                    

          godz. 12.40 – 13.10

          Natalia Czekała

          4.

          Zajęcia sportowe klasy 1-3 (nauczyciel będzie informował na bieżąco o spotkaniach – według potrzeb)

          Natalia Czekała

          5.

          Kółko taneczne                      

          poniedziałek klasy 4-8                

          godz. 14.05 – 14.50                            

          środa klasy 1-3                                 

          godz. 13.15-14.00                                    

          Magdalena Miga

          6.

          Kółko matematyczne – klasa VIII                                                   

          środa 14.05 – 14.50                            

          Elżbieta Kaszkowiak

          7.

          Kółko języka polskiego – klasa VIII                                                 

          wtorek godz. 14.55-15.40

          Hanna Nadborska

          8.

          Kółko historyczne                

          poniedziałek                                      

          godz. 14.55. – 15.40

          (nauczyciel będzie informował na bieżąco o spotkaniach – według potrzeb)

          Agnieszka Ratajczyk

          9.

          Kółko języka angielskiego – klasa VIII                                          

          piątek   godz. 12.25 – 13.10

          Kamila Urbaniak

          10.

          Chór                                         

          czwartek  godz. 14.05 – 14.50

          Andrzej Warguła

          11.

          Kółko plastyczne     klasy 4-7                        

          środa godz.14.05 – 14.50

          Maria Sroczyńska

          12.

          Kółko przyrodnicze  - projekt                        

          (nauczyciel będzie na bieżąco informował o spotkaniach – według potrzeb)

                                          

          Elżbieta Urbańska – Halamska

          Zuzanna Grabowska

           Dawid Łuczak

          13.

          Kółko techniczne     klasy 2-3                   

          czwartek godz. 13.15-14.00

          Dominika Goszczyńska

          14.

          Kółko techniczne klasy 4-6

          poniedziałek godz. 13.15 – 14.00

          Dominika Goszczyńska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w Baborowie.
      • szkola.baborowo@op.pl
      • tel 61 29 143 01 tel. kom. 500 208 690
      • 64-500 Szamotuły Baborowo 18
  • Galeria zdjęć

      brak danych