• MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY "EMOCJA"

27.09.2020

15 września uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami realizowali I moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja”. Podczas realizacji I modułu „Kreatywność” uczniowie obejrzeli filmik "The Dot”. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali własne kropki, a następnie za pomocą aplikacji „Quiver” podziwiali swoje dzieła w wersji 3D- radości nie było końca. Zorganizowaliśmy Dzień Kropki- wszyscy byli ubrani w rzeczy, które miały wzór kropki. Ostatnią częścią realizacji zadań była nauka zwrotów w języku migowym, ale również rozmowa na temat niepełnosprawności, inności, empatii i pokonywania trudności w codziennym życiu. Uczniowie zamigali: Dzień dobry, przepraszam, proszę i do widzenia, również nauczyli się migać brawo.

• Szkoła Podstawowa im. ppłk. Maksymiliana Ciężkiego w Baborowie.
      • szkola.baborowo@op.pl
      • tel 61 29 143 01 tel. kom. 500 208 690