• KALENDARZ UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH

        W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

        WRZESIEŃ

        L.P.

        ZADANIE

        TERMIN

        ODPOWIEDZIALNI

        1.  

        Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

        01 września

         

        Dyrektor,

        Wychowawcy,

        Nauczyciele

         

        Filharmonia Pomysłów – przedstawienie muzyczno – teatralne

        08 września

        Natalia Czekała

        3.

        Wybory przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego

        trzeci tydzień września

        Kamila Urbaniak

        4.

        Dzień kropki

        15 września

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        5.

        Przyjęcie członków do SKO uczniów klasy 1.

        Wizyta przedstawicieli Banku Spółdzielczego.

        16 września

        Daria Głąb

        6

        Tydzień profilaktyki

        20-30 września

        Elżbieta Urbańska – Halamska

        Dawid Łuczak

        7.  

        Akcja Sprzątanie Świata pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”

        17 września

        Elżbieta Urbańska – Halamska

        Dawid Łuczak

        Agnieszka Wiśniewska

        8.

        Dzień w Pyrlandii

        17 września

        Mariola Klockiewicz

        9.

        Dzień Przedszkolaka 

        20 września

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        10.

        Dzień Śliwki

        22 września

        Wychowawcy przedszkola

        Świetlica

        11

        Inauguracja roku sportowego 2021/2022

        Jesienne biegi przełajowe.

        24 września

        Mateusz Basiński

        Natalia Czekała

        12.

        Dzień Patrona

        24 września

        Karolina Andrzejewska

        Izabela Welter

        Olga Mańczak

        Daria Głąb

        13.

        Kasztanobranie

        21 września - 18 października

        Daria Głąb

        14.

        Dzień Chłopaka
         

        30 września

        SU

        Wychowawcy

         

        PAŹDZIERNIK

        1.  

        Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

        01 października

        Elżbieta Kaszkowiak

        Magdalena Księżniakiewicz

        2.

        Dzień Muzyki

        01 października

        Magdalena Miga

        3.

        Obchody 77 rocznicy upadku Powstania Warszawskiego – realizacja kampanii Historycznej BohaterOn

        27 września - 06 października

        Agnieszka Ratajczyk

        Natalia Czekała

        4.

        Światowy Dzień Drzewa

        10 października

        Kamila Urbaniak

        Oddziały przedszkolne

        5.  

        V Zbiórka karmy dla zwierząt – przedszkole, szkoła.

        13 października

        SU

        Natalia Czekała

        Magdalena Miga

        6.  

        Dzień Edukacji Narodowej.

         

        13 października

        SU

        7.

        Pasowanie na ucznia

        14 października

        Weronika Chudziak                        Elżbieta Urbańska – Halamska

        8.

        Wycieczka do Jump Areny dla klas 1-3

        18 października

        Natalia Czekała

        Wychowawcy klas 1-3

        9.

        Ogólnopolski Konkurs Leon – edukacja matematyczna

        21 października

        Natalia Czekała

        10.

        Dzień Kundelka i Makaronu

        25 października

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        11.

        Odwiedziny cmentarza w Szamotułach - sprzątanie grobu patrona i żołnierzy.

        29 października

        Wychowawcy

         

        12.

        Zbiórka makulatury

         

        od 21 października

        Daria Głąb

        13.

        Światowy Dzień Oszczędzania

        29 października

        Daria Głąb

        14.

        Pasowanie na czytelnika

        Ostatni tydzień października

        Izabela Welter

         

        LISTOPAD

        1.

        Dzień Postaci z Bajek

        05 listopada

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        2.

        Dzień Zdrowego Śniadania dla klas 1-3

        08 listopada

        Natalia Czekała

        3.

        Święto Niepodległości

        10 Listopada

        Agnieszka Ratajczyk

        Hanna Nadborska

        Magdalena Miga

        4.

        Dzień Jeża

        10 listopada

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        5.

        Pasowanie na Przedszkolaka

        18 listopada

        Marta Galus

        6.

        Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

        20 listopada

        Weronika Chudziak

        7.

        Dziecko w sieci

        20 listopada

        Elżbieta Kaszkowiak

        8.  

        Światowy Dzień Pluszowego Misia

        25 listopada

        Wychowawcy przedszkola

        Świetlica

        Izabela Welter

        9.  

        Zabawa Andrzejkowa klasy 1-4

        24 listopada

        Wychowawcy

        10.

         

        Zabawa Andrzejkowa klasy 5-8

        25 listopada

        Wychowawcy

        11.

        Zabawa Andrzejkowa – przedszkole

        26 listopada

        Wychowawcy przedszkola

         

         

        GRUDZIEŃ

        1.  

        Dekoracja szkoły

        1 grudnia

        Karolina Andrzejewska

        Maria Sroczyńska

        2.  

        Mikołajki – Dzień Świątecznego Sweterka

        6 grudnia

        SU,

        Wychowawcy

        3.

        Dzień Guzika

        12 grudnia

        Marta Galus

        Magdalena Miga

        Daria Nowak

        4.  

        Wyjazd na lodowisko

        grudzień

        Natalia Czekała

        Mateusz Basiński

        5.

        V Szkolny Konkurs Języka Angielskiego klasy 1-8

        21 grudnia

        Kamila Urbaniak

        6.  

        Rekolekcje

         

        22 grudnia

        Anna Bartkowiak

        7.  

        Akcja charytatywna – słodycze dla najuboższych

        grudzień

        Anna Bartkowiak

        8.

        Akcja charytatywna – Paczka dla Bohatera

        grudzień

        Natalia Czekała

        Agnieszka Ratajczyk

        9.  

        Kiermasz świątecznych ozdób

        trzeci tydzień grudnia

        Anna Bartkowiak,

        Maria Sroczyńska,

        Karolina Andrzejewska

        10.

        Konkurs wiedzy o powstaniu wielkopolskim

        grudzień

        Agnieszka Ratajczyk

        11.

        Tradycje świąteczne

        grudzień

        Izabela Welter

         

        STYCZEŃ

        1.

        Dzień Babci i Dziadka Klasa

        styczeń – daty do uzgodnienia

        Wychowawcy oddziałów przedszkolnych, wychowawcy klas 1 - 3

        4.  

        Zakończenie I półrocza

        14 stycznia

        Dyrektor

        Wychowawcy