• Zadaniem konkursowym jest wykonanie plakatu promującego

        Światowy Dzień Oszczędzania, który obchodzimy 31 października.

        Celem święta jest promowanie idei oszczędzania.

        Cel:

        - Kształtowanie wśród uczniów nawyku systematycznego oszczędzania, racjonalnego gospodarowania posiadanymi zasobami finansowymi, celowego ich wykorzystania oraz świadomego planowania.

        Regulamin:

        -dowolna technika plastyczna;

        -format A4 lub A3;

        -każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną własnoręcznie wykonana pracę;

        -dozwolone są wyłącznie zgłoszenia indywidualne;

        -każdy plakat należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz klasą;

        -pracę należy oddać opiekunowi SKO

        -termin trwania konkursu od 04.10.2021 - 13.10.2021r.

                                                               

        • Konkurs plastyczno-techniczny "Moneta SKO"

           

          Cel:

          -propagowanie wśród uczniów członkostwa w SKO

          -rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych

          Regulamin

          - wykonana moneta musi mieć kształt koła

          -wartość nominału do wyboru -rewers

          -napis SKO - awers

          -wielkość: średnica 14 cm

          -technika wykonania pracy: dowolna

          -termin oddania pracy: 23 września 2021r. u opiekuna SKO

          -prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VIII

          -prace należy oddać osobiście

          Wyniki Konkursu plastyczno-techniczny "Moneta SKO"

          Z przyjemnością informuję, że konkurs "Moneta SKO" został rozstrzygnięty.  Jury miało bardzo trudne zadanie. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac. Wszyscy wykazali się kreatywnością.  Wyniki przedstawiają się następująco:

          Uczniowie klas I-III

          I miejsce: Agata K., Bartosz M.

          II miejsce: Wojciech K., Olga P.

          III miejsce: Tadeusz D., Tymoteusz N.

          Uczniowie klas IV-VIII

          I miejsce: Małgorzata B., Maciej K.

          II miejsce: Jolanta N.

          III miejsce: Zofia P., Julia M.

          Wyróżnienia:

          Miłosz J., Jakub N., Jan Sz., Ignacy N., Inez W., Maria S., Krzysztof W.

          Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję.

      •