• Witamy na stronie naszej szkoły.
          • KASZTANOBRANIE 2021

Drodzy Uczniowie! Drogie Przedszkolaki!

Co roku na przełomie września i października nasza szkoła bierze udział w jesiennej zbiórce kasztanów.

Akcja "Kasztanobranie" trwa od 21.09.2021r. - 18.10.2021r.

• Worki do kasztanów można odebrać u p. Darii Głąb w czasie przerw, gdy są przyjmowane wpłaty
        • SPRZĄTANIE ŚWIATA 2021

28 Akcja Sprzątanie Świata pod hasłem: ,, Myślę, więc nie śmiecę" .

Uczniowie omówili plakat autorstwa Andrzeja Pągowskiego i ruszyli do akcji terenowej.

Akcja Sprzątanie Świata realizowana każdego roku daje pozytywny oddźwięk, ponieważ nie znaleźliśmy dzikich wysypisk oraz zauważyliśmy mniejszą ilość śmieci.

• PASOWANIE NA GROSIKA

W dniu 16 września uczniowie klasy pierwszej uroczyście zostali przyjęci na członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Pasowania dokonała p. Donata Dybizbańska reprezentująca Bank Spółdzielczy w Szamotułach symboliczną monetą. Wygłosiła również pogadankę na temat oszczędzania. Pierwszoklasiści otrzymali książeczki oszczędnościowe oraz rzeczowe upominki. Nowym członkom SKO serdecznie gratuluję oraz życzę sukcesów w oszczędzaniu.

• Partnerzy

• {#1508} 1