• WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

      20.09.2023

      W tym roku do Zarządu SU zgłosiło się 14 kandydatów, spośród których podczas wyborów największą liczbę głosów uzyskały Jolanta i Blanka.

      Przewodnicząca szkoły: Jolanta kl. VIII.

      Zastępca przewodniczącej: Blanka kl. III.

      Członkowie: Małgorzata kl. VIII, Miłosz i Alan kl. VII, Piotr kl. VI, Maciej, Maja, Antonina kl. V, Antonina i Agata kl. IV, Gabriela kl. III, Nadia i Wojciech kl. II

      Gratulujemy wszystkim kandydatom!

     • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

      10.09.2023

      Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 za nami! Powitano nowych uczniów, przedstawiono kadrę nauczycielską i stałych współpracowników. Życzymy uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Niech rok szkolny będzie dla was nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników. Rodzicom oraz opiekunom życzymy dużo cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci. Dobrej współpracy ze szkołą, wytrwałości i wyrozumiałości. Wszystkim nauczycielom życzymy niegasnącej energii do pracy, samorealizacji w życiu zawodowym i satysfakcji płynącej z pracy z uczniami.

     • INFORMACJA

      29.07.2023

      Drodzy Rodzice w zakładce UCZNIOWIE I RODZICE przedstawiamy listę wyprawek 2023/2024 dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3.

      Jednocześnie informujemy i zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla rodziców oddziałów przedszkolnych i klasy 1, które odbędzie się 23.08.2023 r., o godz. 17.00 w budynku Szkoły.

     • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

      25.06.2023

      Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas spotkania dyrektor szkoły p. Justyna Białasik powitała wszystkich zebranych uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców. Padło wiele dobrych, miłych słów, gratulacji, podziękowań. Absolwentom Zeróweczki, klasy III oraz VIII uroczyście zostały wręczone świadectwa ukończenia danego etapu edukacyjnego. Na dziedzińcu szkoły zostały również wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w nauce i działalność w organizacjach działających w placówce.

     • POŻEGNANIE KLASY 8

      25.06.2023

      „Są chwile, co długo w pamięci zostają, choć czas upływa, nie przemijają. Są też osoby, które poznane, nie będą nigdy już zapomniane..”

      22 czerwca 2023 r. pożegnaliśmy kolejny rocznik uczniów, którzy opuszają mury naszej szkoły i zaczynają nowy, piękny rozdział swojego życia. Wszystkim tegorocznym Ósmoklasistom życzymy właściwych decyzji, wytrwałości i samych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym. Będziemy za Wami tęsknić!

     • SZAMOTULANIE DLA SZAMOTULAN

      25.06.2023

      Szamotulski Ośrodek Kultury zorganizował w miniony weekend nową imprezę kulturalno – rozrywkową, skierowaną do mieszkańców, a zatytułowaną „Szamotulanie dla Szamotulan”.

      Naszą szkołę podczas tego wydarzenia reprezentował Wojtek Andrzejewski, który recytował wiersz Juliana Tuwima pt. „okulary”. Na scenie wystąpił również Szymon Grzesiak z tej samej klasy, który zaśpiewał piosenkę pt.” Meluzyna”. Swoje układy taneczne zaprezentowali uczestnicy szkolnego koła tanecznego.

     • Konferencja DziałaMY dla klimatu.

      25.06.2023

      Dnia 21 czerwca w Poznaniu odbyła sie konferencja podsumowująca projekt DziałaMY dla klimatu. Poruszone zostały zagadnienia aktywności społecznej i obywatelskiej młodzieży oraz przedstawiono pomysły na to jak społeczność szkolna i instytucje publiczne mogą współdziałać w tym obszarze. Odbyła sie także pokazowa debata oksfordzka o tematyce ekologicznej. Na zakończenie konferencji uczennica naszej szkoły Iwona Napierała odebrała nagrodę za zwycięski projekt w EKO Budżecie Szkolnym, którym są poidła i budki lęgowe dla dzikich ptaków. Z kolei uczniowie klasy VI na ręce koordynatora projektu otrzymali dyplomy za zaangażowanie w realizację projektu oraz działania na rzecz środowiska.

     • TURNIEJ SZKOLNY GOL

      25.06.2023

      19 czerwca nasza szkoła zorganizowała kolejną edycję Turnieju Szkolny Gol na boisku sportowym w Baborówku. W rozgrywkach sportowych wzięły udział 4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców: z SP Pamiątkowo, SP Przyborowo, SP Brodziszewo i SP Baborowo. Zawodnicy pokazali na boisku swoje umiejętności sportowe w piłce nożnej i siatkówce, wykazali się determinacją, sportowym charakterem oraz wolą walki do samego końca. Upał i słońce towarzyszyły nam przez całe spotkanie. W południe zakończyliśmy zmagania sportowe. W piłce nożnej I miejsce zdobyli chłopcy z SP Baborowo, II miejsce - SP Pamiątkowo, III miejsce - SP Przyborowo i IV miejsce - SP Brodziszewo. W siatkówce I miejsce wywalczyły dziewczyny z SP Pamiątkowo, II miejsce - SP Przyborowo, III miejsce - SP Baborowo i IV miejsce - SP Brodziszewo.

      Gratulujemy osiągnieć sportowych, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

     • ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

      20.06.2023

      W naszej szkole odbyła się po raz kolejny zbiórka elektrośmieci. Zainteresowanie oraz zaangażowanie ze strony naszej społeczności szkolnej oraz lokalnej w działania ekologiczne poprzez zbieranie elektroodpadów było
      ogromne.Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję w dniach 29 maja - 15 czerwca przynosząc lub przywożąc sprzęt do szkoły.

     • WYCIECZKA TRZYDNIOWA DO SIERAKOWA KLAS 3-4

      04.06.2023

      W dniach od 29 do 31 maja 2023 r. uczniowie klas 3 i 4 wraz z opiekunami wybrali się na trzydniową wycieczkę do Sierakowa. Atrakcji było co nie miara! Wszyscy byliśmy oczarowani i na długo zapamiętamy ten pobyt. Pogoda dopisała, więc większość czasu spędzaliśmy aktywnie na świeżym powietrzu, integrując się i czerpiąc radość ze wspólnej zabawy oraz rozmów. Bogatsi o kolejne przeżycia i wspomnienia wróciliśmy do domów, nie dowierzając, że to już koniec... Dziękujemy Travelsport za organizację wycieczki w pięknym otoczeniu przyrody!

     • III POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY W OSTROROGU

      04.06.2023

      26 maja br. w Szkole Podstawowej w Ostrorogu trzech uczniów naszej szkoły brało udział w III Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych, organizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg. W rywalizacji królowej nauk wzięło udział prawie 60 uczniów z aż 18 szkół podstawowych. Miło nam poinformować, że *Maciej* oraz *Wojtek* zdobyli *WYRÓŻNIENIA* . Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

     • PSZCZÓŁKI W ALE FRAJDZIE

      04.06.2023

      23 maja 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego Pszczółki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Ale Frajda" w Szamotułach. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii przedszkolaki korzystały z dostępnych w sali sprzętów. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach florystycznych, podczas których wykonały piękny las w słoiku.